Dooby Du                          
Timing and Scoring by Toledo Roadrunners Club                
                           
Last Name First Name   Age   Sex   City   State   Place   Time
Scheidt Matthew   32   M   Perrysburg   OH   1   1:20:50
Buckhave Eric   44   M   Ypsilanti   MI   2   1:21:55
Feliks Kyle   42   M   Ann Arbor   MI   3   1:23:47
Eichbauer Phil   41   M   St. Louis   MI   4   1:24:37
Thompson Susan   41   F   Toledo   OH   5   1:25:23
SEAMAN ROBERT   49   M   ARCHBOLD   OH   6   1:25:37
Williams Bradley   35   M   Westland   MI   7   1:27:56
Klumb Andrew   53   M   Holland   OH   8   1:28:15
Findling John   30   M   Perrysburg   OH   9   1:30:41
Spork Aaron   34   M   Milan   MI   10   1:31:20
edwards steven   60   M   dundee   MI   11   1:31:47
CARNEY TIMOTHY   36   M   SYLVANIA   OH   12   1:32:05
Singer Christopher   31   M   Sylvania   OH   13   1:33:08
COLEMAN GARY   51   M   TOLEDO   OH   14   1:33:14
Rizzo Jennifer   35   F   Monclova   OH   15   1:35:00
Keller Steve   68   M   Rockford   OH   16   1:36:26
Schreiber Chuck   57   M   Fort Wayne   IN   17   1:37:13
thompson gary   45   M   toledo   OH   18   1:38:11
campradt kenneth   47   M   Sylvania   OH   19   1:38:37
Durbin Dori   42   F   Adrian   MI   20   1:41:12
SALSBERRY DOYLE   66   M   NORWALK   OH   21   1:42:21
Thayer Roger   54   M   Livonia   MI   22   1:45:22
Pickett Jim   65   M   Fort Wayne   IN   23   1:47:04
Glowacki Jason   44   M   Monclova   OH   24   1:50:17
Bertram Jeff   67   M   Toledo   OH   25   1:51:17
Wright Lucille   24   F   Gahanna   OH   26   1:54:18
Graves James   64   M   Grosse Pointe Park   MI   27   1:56:35
Love Robin   54   F   Findlay   OH   28   2:01:46
GREAVES GRACE   50   F   SALINE   MI   29   2:02:47
Loar-Tenney Shannon   44   F   Metamora   OH   30   2:11:45
Steinhauser Mary   70   F   La Salle   MI   31   2:29:38

 

********** AWARDS LIST **************          
                 
********** FEMALE OVERALL RESULTS ***********      
                 
                 
  1   THOMPSON SUSAN   41 Toledo OH 1:25:23
                 
  ********** MALE OVERALL RESULTS ***********    
                 
                 
  1   SCHEIDT MATTHEW   32 Perrysburg OH 1:20:50
                 
FEMALE AGE GROUP 21 - 24          
                 
                 
1 26   WRIGHT LUCILLE   24 Gahanna OH 1:54:18
                 
MALE AGE GROUP 21 - 24          
                 
                 
                 
FEMALE AGE GROUP 25 - 29          
                 
                 
                 
MALE AGE GROUP 25 - 29          
                 
                 
                 
FEMALE AGE GROUP 30 - 34          
                 
                 
                 
MALE AGE GROUP 30 - 34          
                 
                 
1 9   FINDLING JOHN   30 Perrysburg OH 1:30:41
2 10   SPORK AARON   34 Milan MI 1:31:20
3 13   SINGER CHRISTOPHER 31 Sylvania OH 1:33:08
                 
FEMALE AGE GROUP 35 - 39          
                 
                 
1 15   RIZZO JENNIFER   35 Monclova OH 1:35:00
                 
MALE AGE GROUP 35 - 39          
                 
                 
1 7   WILLIAMS BRADLEY   35 Westland MI 1:27:56
2 12   CARNEY TIMOTHY   36 SYLVANIA OH 1:32:05
                 
FEMALE AGE GROUP 40 - 44          
                 
                 
1 20   DURBIN DORI   42 Adrian MI 1:41:12
2 30   LOAR-TENNEY SHANNON 44 Metamora OH 2:11:45
                 
MALE AGE GROUP 40 - 44          
                 
                 
1 2   BUCKHAVE ERIC   44 Ypsilanti MI 1:21:55
2 3   FELIKS KYLE   42 Ann Arbor MI 1:23:47
3 4   EICHBAUER PHIL   41 St. Louis MI 1:24:37
4 24   GLOWACKI JASON   44 Monclova OH 1:50:17
                 
FEMALE AGE GROUP 45 - 49          
                 
                 
                 
MALE AGE GROUP 45 - 49          
                 
                 
1 6   SEAMAN ROBERT   49 ARCHBOLD OH 1:25:37
2 18   THOMPSON GARY   45 toledo OH 1:38:11
3 19   CAMPRADT KENNETH 47 Sylvania OH 1:38:37
                 
FEMALE AGE GROUP 50 - 54          
                 
                 
1 28   LOVE ROBIN   54 Findlay OH 2:01:46
2 29   GREAVES GRACE   50 sALINE MI 2:02:47
                 
MALE AGE GROUP 50 - 54          
                 
                 
1 8   KLUMB ANDREW   53 Holland OH 1:28:15
2 14   COLEMAN GARY   51 TOLEDO OH 1:33:14
3 22   THAYER ROGER   54 Livonia MI 1:45:22
                 
FEMALE AGE GROUP 55 - 59          
                 
                 
                 
MALE AGE GROUP 55 - 59          
                 
                 
1 17   SCHREIBER CHUCK   57 Fort Wayne IN 1:37:13
                 
FEMALE AGE GROUP 60 - 64          
                 
                 
                 
MALE AGE GROUP 60 - 64          
                 
                 
1 11   EDWARDS STEVEN   60 dundee MI 1:31:47
2 27   GRAVES JAMES   64 Grosse Pointe Park MI 1:56:35
                 
FEMALE AGE GROUP 65 - 69          
                 
                 
                 
MALE AGE GROUP 65 - 69          
                 
                 
1 16   KELLER STEVE   68 Rockford OH 1:36:26
2 21   SALSBERRY DOYLE   66 NORWALK OH 1:42:21
3 23   PICKETT JIM   65 Fort Wayne IN 1:47:04
4 25   BERTRAM JEFF   67 Toledo OH 1:51:17
                 
FEMALE AGE GROUP 70 - 74          
                 
                 
1 31   STEINHAUSER MARY   70 La Salle MI 2:29:38