Last Name        First Name     Gender    Age     Age Group    Finish Time     Overall Place       Age Group Place
Martin Sam F 29 F20-29 1:52:49 16 FIRST FEMALE OVERALL
Bockey Olivia F 22 F20-29 2:10:27 47 1
Shook Kandee F 25 F20-29 2:59:39 78 2
Anderson Lauren F 29 F20-29 3:15:42 85 3
               
Chambers Kristen F 33 F30-39 2:01:16 26 1
Webber Jocelyn F 39 F30-39 2:03:26 34 2
Kardos Daina F 37 F30-39 2:07:58 41 3
Keller Kayla F 39 F30-39 2:18:57 59 4
Tijerina Jackee F 34 F30-39 2:24:02 63 5
Nissen Rachel F 37 F30-39 2:37:27 67 6
Evers Jessica F 39 F30-39 2:40:32 68 7
Coduti Melissa F 38 F30-39 2:49:25 75 8
Good Amy F 31 F30-39 3:16:50 86 9
               
Rojas Jaclyn F 41 F40-49 2:01:20 27 1
Barton Crystal F 46 F40-49 2:07:23 39 2
Hartman Lindsay F 40 F40-49 2:07:56 40 3
Baumann Bonnie F 45 F40-49 2:13:23 50 4
Cousino Elizabeth F 43 F40-49 2:17:50 57 5
Whearty Kary F 45 F40-49 2:22:31 62 6
Higgs Holly F 41 F40-49 2:29:22 65 7
Sayer Kirsty F 45 F40-49 2:55:28 77 8
Cole Heather F 43 F40-49 3:01:34 81 9
Sharpe Betsy F 46 F40-49 3:05:51 84 10
               
Alt-Coan Amy F 51 F50-59 1:55:01 19 FIRST FEMALE MASTER
Stall Susan F 50 F50-59 2:04:18 35 FIRST FEMALE GRAND MASTER
Sanderson Leah F 54 F50-59 2:14:03 51 1
Dupler Dawn F 51 F50-59 2:16:17 54 2
Scott Elizabeth F 53 F50-59 2:16:56 56 3
Petrie Andi F 53 F50-59 2:43:42 71 4
Gardner Sallie F 58 F50-59 2:43:43 72 5
               
Ruch Anne F 63 F60-69 2:13:16 49 1
Leventhal Laura F 64 F60-69 2:49:01 74 2
Hughes Vicki F 69 F60-69 3:01:36 82 3
Andrew Nancy F 66 F60-69 3:04:40 83 4
               
Berkowitz Lois F 72 F70+ 3:26:28 87 1
               
Nahon Momo M 16 M0-19 1:33:13 2 1
Pizem Noam M 15 M0-19 2:09:25 43 2
Neuman Ben M 16 M0-19 2:09:25 44 3
               
Baker Harry M 21 M20-29 1:34:39 3 1
Hagemann Austin M 27 M20-29 1:36:58 4 2
Falkenberg Alec M 26 M20-29 1:44:47 8 3
Sayer Gabe M 20 M20-29 2:02:52 29 4
Newman Ty M 21 M20-29 2:03:16 33 5
Bergman Tyler M 29 M20-29 2:14:58 53 6
               
Floyd John M 37 M30-34 1:46:43 9 1
Phelps Scott M 34 M30-34 1:48:30 12 2
Kardos Andrew M 34 M30-34 1:51:25 14 3
Kielski Nathan M 37 M30-34 2:01:09 24 4
Reed Matthew M 38 M30-34 2:12:15 48 5
               
Folk Matt M 45 M40-49 1:20:21 1 FIRST MALE OVERALL
Zachrich Ryan M 49 M40-49 1:44:01 7 1
Wurster Brannon M 40 M40-49 1:48:02 10 2
Rayfield Grant M 46 M40-49 1:58:31 22 3
Ovalle Ismael M 45 M40-49 2:01:13 25 4
Smenner Marc M 48 M40-49 2:10:20 46 5
Sagaser Jonathan M 46 M40-49 2:36:44 66 6
Hiestand Jeff M 48 M40-49 2:49:26 76 7
               
Aswell Jr Bobby M 58 M50-59 1:39:51 5 FIRST MALE MASTER
Ridel Matt M 50 M50-59 1:41:19 6 FIRST GRAND MASTER
Upham Scott M 51 M50-59 1:52:46 15 1
Sterling Stephen M 51 M50-59 1:52:57 17 2
Cousino Darrell M 55 M50-59 1:54:37 18 3
Durham Dan M 57 M50-59 1:58:08 21 4
Veller Jim M 58 M50-59 1:58:53 23 5
Petrie Bob M 58 M50-59 2:07:13 38 6
Burns Steven M 53 M50-59 2:08:53 42 7
Heebsh Jeff M 51 M50-59 2:10:04 45 8
Convery Patrick M 58 M50-59 2:16:53 55 9
Gasiorowski Greg M 58 M50-59 2:20:19 61 10
Campbell Malv M 58 M50-59 2:28:48 64 11
Schultz David M 56 M50-59 2:42:37 70 12
Taylor Chuck M 52 M50-59 3:00:49 80 13
               
McCloskey Matthew M 61 M60-69 1:48:18 11 1
Mooney Timothy M 61 M60-69 1:49:38 13 2
Barton Richard M 68 M60-69 1:57:51 20 3
Hearns Tim M 64 M60-69 2:05:40 37 4
Ivoska Bill M 69 M60-69 2:14:55 52 5
Bourquin William M 67 M60-69 2:40:34 69 6
Binkley Douglas M 62 M60-69 2:46:04 73 7
McCoy J.D. M 63 M60-69 2:59:57 79 8
               
Schmidt Philip M 73 M70+ 2:02:07 28 1
Rex Jerry M 70 M70+ 2:04:33 36 2
Cody Frank M 73 M70+ 2:18:38 58 3
Bender Jim M 72 M70+ 2:19:16 60 4