Overall Place (by chip time)     Best Division (by chip time)      Last Name          First Name       Chip Time           Sex          
1 Overall Male Winner Folk Matt  00:44:11.68 Male
2 Male 30 - 39 Edgell Robert  00:47:02.96 Male
3 Male Masters Winner Richendollar Ken  00:48:31.43 Male
4 Male 40 - 49 NIJAKOWSKI NICHOLAS  00:52:41.29 Male
5 Overall Female Winner Bruley Cassandra  00:54:24.12 Female
6 Male 50 - 59 Lieske Brad  00:54:27.41 Male
7 Male 40 - 49 ZACHRICH RYAN  00:55:21.27 Male
8 Male 60 - 69 Falcon Ruben  00:55:39.33 Male
9 Male 40 - 49 COOK JASON  00:56:41.31 Male
10 Female 30 - 39 Burkholder Stephanie  00:56:52.50 Female
11 Female Masters Winner Harp Laura  00:57:20.18 Female
12 Female 30 - 39 Wright Anna  00:58:35.96 Female
13 Female 30 - 39 Avers Emily  00:58:36.59 Female
14 Male 40 - 49 Reed Matt  01:00:09.89 Male
15 Female 40 - 49 Rojas Jaclyn  01:01:46.71 Female
16 Male 40 - 49 Klaas Georg  01:03:20.91 Male
17 Male 40 - 49 Cheek Charles  01:04:36.07 Male
18 Female 60 - 69 Jewell Kelly  01:05:13.43 Female
19 Male 60 - 69 Ivoska Bill  01:05:44.88 Male
20 Male 40 - 49 Smenner Marc  01:05:51.29 Male
21 Male 70 & over Schmidt Philip  01:05:52.96 Male
22 Female 30 - 39 Ruch Laura  01:06:00.47 Female
23 Male 30 - 39 Richardson Tim  01:06:27.60 Male
24 Female 50 - 59 Callaghan Christine  01:06:35.99 Female
25 Male 50 - 59 Isbell Alan  01:06:42.40 Male
26 Female 60 - 69 Morehart Jan  01:06:53.06 Female
27 Female 40 - 49 Kraus Brandi  01:07:23.23 Female
28 Female 40 - 49 Brogan Cheryl  01:08:00.28 Female
29 Male 60 - 69 Wallingford Dave  01:09:55.17 Male
30 Male 40 - 49 Sagaser Jonathan  01:10:59.54 Male
31 Male 50 - 59 Cousino Darrell  01:11:17.36 Male
32 Female 40 - 49 Cousino Elizabeth  01:11:18.79 Female
33 Male 60 - 69 Warner Jeff  01:11:26.02 Male
34 Female 40 - 49 Crissman Anna  01:11:53.42 Female
35 Female 50 - 59 Etzinger Rebecca  01:12:30.07 Female
36 Male 40 - 49 Angerer Matthew  01:12:33.08 Male
37 Female 20 - 29 Crisp Gabby  01:13:53.17 Female
38 Female 60 - 69 Witforth Mary-Jo  01:14:32.72 Female
39 Male 60 - 69 Nicely III Rob  01:14:43.34 Male
40 Male 20 - 29 Pawliski Harrison  01:18:11.89 Male
41 Female 20 - 29 Pawliski Taylor  01:18:12.00 Female
42 Female 60 - 69 Wilson Julie  01:18:30.02 Female
43 Male 50 - 59 Gasiorowski Greg  01:18:54.84 Male
44 Female 30 - 39 Kennedy Sarah  01:19:03.87 Female
45 Male 60 - 69 MCCOY J.D.  01:20:14.96 Male
46 Male 70 & over Cody Frank  01:20:39.18 Male
47 Male 60 - 69 Bourquin William  01:20:43.66 Male
48 Female 40 - 49 Malan Amber  01:22:01.93 Female
49 Female 40 - 49 Halm April  01:22:02.11 Female
50 Female 30 - 39 Jackson Christina  01:22:16.64 Female
51 Female 20 - 29 Perry Haley  01:23:41.68 Female
52 Female 40 - 49 Weiker Anne  01:24:22.24 Female
53 Female 40 - 49 Ollom Jennifer  01:24:23.72 Female
54 Male 40 - 49 Harder J.C.  01:24:58.30 Male
55 Male 50 - 59 Crisp Mike  01:25:02.48 Male
56 Female 30 - 39 Johnson Lee  01:27:09.82 Female
57 Female 40 - 49 Spino Jenell  01:27:23.76 Female
58 Male 50 - 59 Capron Tony  01:27:48.90 Male
59 Female 60 - 69 Leventhal Laura  01:28:12.19 Female
60 Male 40 - 49 Walker Keith  01:28:48.01 Male
61 Male 60 - 69 Morehart Jay  01:28:48.44 Male
62 Female 60 - 69 Clay Janis  01:32:13.99 Female
63 Male 50 - 59 Mitchell Lendrick  01:32:36.60 Male
65 Female 50 - 59 Mariea Bridgette  01:32:46.04 Female
64 Male 70 & over Mariea Rich  01:32:46.04 Male
66 Female 50 - 59 Hempel Amy  01:34:30.97 Female
67 Female 70 & over Steinhauser Mary  01:37:59.49 Female
68 Female 70 & over Berkowitz Lois  01:38:29.74 Female
69 Female 40 - 49 Sharpe Betsy  01:40:15.62 Female
70 Male 70 & over Ho George  01:40:37.83 Male
71 Male 19 & under Rush Ryder  01:56:45.20 Male
72 Female 40 - 49 Rush Angie  02:04:45.61 Female